idea bhp szkolenia bhp, ppoż, nadzór budowlany- łączna, piaski, świdnik, lublin

O nas

O firmie

IDEA BHP - twoje centrum kompetencji w dziedzinie szkolenia BHP w Lublinie

Dlaczego więc IDEA BHP to twoje centrum kompetencji w dziedzinie BHP w Lublinie? Ponieważ jesteśmy grupą zaangażowanych i kreatywnych specjalistów ds. bezpieczeństwa i higieny pracy. Naszym głównym celem, jest nie tylko podnoszenie standardów BHP w polskich firmach, ale także promowanie świadomości o znaczeniu bezpiecznej pracy. Dzięki naszym kompleksowym usługom, takim jak szkolenia BHP w Lublinie, outsourcing BHP, audyty a także sporządzanie dokumentacji BHP, mamy realny wpływ na poprawę warunków pracy w polskich firmach. Dzięki naszej ofercie szkoleń BHP, zarówno stacjonarnie jak i online, przeszkoliliśmy już setki osób w Lublinie i nie tylko!

0
Rok założenia
0 +
Przeprowadzonych szkoleń
0 +
Stałych klientów
100
Reklamacji

IDEA BHP - kompetentny partner w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w Lublinie.

Dlaczego my?

Nasza oferta jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Czy to jest kompleksowy outsourcing BHP, czy też jednorazowe szkolenie BHP online - każde wyzwanie, jest dla nas motywacją do działania. Podczas pierwszego spotkania w siedzibie firmy klienta, nasi specjaliści przeprowadzają audyt stanu BHP w Lublinie.

Pozwala to, na dokładną ocenę ryzyka zawodowego oraz identyfikację obszarów wymagających poprawy. Następnie opracowujemy program naprawczy i instrukcje BHP, co stanowi początkiem poprawy stanu BHP w Państwa firmie. Wszystko to realizujemy z myślą o Państwa bezpieczeństwie, oferując profesjonalną obsługę w korzystnych cenach oraz dostarczając innowacyjne rozwiązania – szkolenia BHP dostępne na platformie e-learning.

Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, IDEA BHP staje się liderem w dziedzinie usług BHP i PPOŻ w Lublinie. Oferujemy usługi nadzoru budowlanego, audytów stanu BHP, ocen ryzyka zawodowego oraz kompleksowe usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Elearning BHP

Innowacyjne szkolenia BHP online

Wiele osób, świadomych niebezpieczeństwa wynikającego z braku stosowania się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, nie ma możliwości odbycia profesjonalnego kursu w miejscu prowadzenia działalności.

Aby nie ograniczać tychże osób oraz nie narażać ich na dyskomfort wynikający z konieczności dojazdów na miejsce szkolenia, nasza firma postanowiła poszerzyć zakres oferty o szkolenia BHP w formie online.W praktyce proces uzyskania zaświadczenia jest bardzo prosty. Pierwszy krok polega na dopełnieniu formalności drogą elektroniczną, po czym uczestnik uzyskuje dostęp do szkolenia, po zakończeniu którego otrzymuje potwierdzenie odbycia szkolenia BHP online.

Szukasz szkolenia BHP online? Wybierz Idea BHP!

Zadowolenie
Satysfakcji 100%
Czas
Zaoszczędzonego czasu 85%
Wiedza
Lepsza wiedza z zakresu BHP 70%

Szeroki zakres usług

Outsourcing BHP Lublin

  • Opracowywanie dokumentacji z zakresu BHP (instrukcji, oceny ryzyka, dokumentacji powypadkowej);

  • Outsourcing BHP;

  • Kompleksowa obsługa p.poż;

  • Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej;

  • Nadzór budowlany,

  • Opracowywanie dokumentacji HACCAP,

  • Ochrona Środowiska

Współpraca

Zaufali nam

Poznaj naszych partnerów biznesowych