idea bhp szkolenia bhp, ppoż, nadzór budowlany- łączna, piaski, świdnik, lublin

Szkolenie BHP on-line

Szkolenia BHP Online – profesjonalna wiedza bez wychodzenia z domu

  • Czy wiesz, że możesz zdobyć cenne umiejętności i wiedzę na temat bezpieczeństwa i higieny pracy bez opuszczania swojego domu? firma IDEA BHP z Lublina proponuje profesjonalne szkolenia BHP online, dzięki którym zdobędziesz niezbędne kwalifikacje w sposób wygodny i elastyczny.
  • Kierujemy naszą ofertę szkoleń BHP online do różnych grup zawodowych – od pracowników na stanowiskach robotniczych, przez tych na stanowiskach inżynieryjno-technicznych, aż po pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych. W swojej ofercie posiadamy również szkolenia dla pracodawców i kadry kierowniczej.
  • Możesz uczestniczyć we wszystkich naszych kursach korzystając z naszej dedykowanej platformy e-learningowej, ucząc się gdzie i kiedy chcesz.
  • Doświadczeni specjaliści ds. BHP przygotowali nasze programy szkoleniowe zgodnie z aktualnymi wymogami prawa. Po każdym szkoleniu przeprowadzamy egzamin i wręczamy certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji.
  • Jeśli chcesz wziąć udział w naszych szkoleniach BHP online, zadzwoń do nas! Wierzymy, że spełnimy Twoje oczekiwania i pomożemy Ci zwiększyć poziom bezpieczeństwa w Twoim miejscu pracy

Szkolenia BHP on-line dla pracowników