O firmie

Poznaj Idea BHP

Jesteśmy grupą zaangażowanych i kreatywnych specjalistów ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy całą swoją energię wkładają w to, aby warunki BHP w polskich firmach były coraz lepsze. Wiemy, jak ważne jest prawidłowe stosowanie zasad bezpieczeństwa i jak groźne konsekwencje mogą nieść odstępstwa od normy, dlatego z powodzeniem prowadzimy także szkolenia BHP. Przeszkoliliśmy już setki osób!

Rok założenia
0 +
Przeprowadzonych szkoleń
0 +
Stałych klientów
Reklamacji

IdeaBHP

Dlaczego my?

Do każdego przedsiębiorstwa podchodzimy indywidualnie. Nawet największy Państwa problem jest dla nas wyzwaniem, któremu potrafimy sprostać.

Podczas pierwszego spotkania w siedzibie firmy klienta nasi Specjaliści przeprowadzają audyt stanu BHP – co pozwala określić stan bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie i wykazać braki. Następnie opracowywany jest program naprawczy, co jest początkiem poprawy stanu BHP w Państwa firmie.

U nas otrzymają Państwo kompleksową, profesjonalną obsługę w korzystnych cenach. Oferujemy również innowacyjne rozwiązania – szkolenia dostępne na platformie e-learning

Elearning

Innowacyjne szkolenia

Wiele osób, świadomych niebezpieczeństwa wynikającego z braku stosowania się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, nie ma możliwości odbycia profesjonalnego kursu w miejscu prowadzenia działalności.

Aby nie ograniczać tychże osób oraz nie narażać ich na dyskomfort wynikający z konieczności dojazdów na miejsce szkolenia, nasza firma postanowiła poszerzyć zakres oferty o szkolenia BHP w formie online.W praktyce proces uzyskania zaświadczenia jest bardzo prosty. Pierwszy krok polega na dopełnieniu formalności drogą elektroniczną, po czym uczestnik uzyskuje dostęp do szkolenia, po zakończeniu którego otrzymuje potwierdzenie odbycia szkolenia BHP online.

Szukasz szkolenia BHP online? Wybierz Idea BHP!

Zadowolenie
Satysfakcji 100%
Zaoszczędzonego czasu 85%
Wiedza
Lepsza wiedza z zakresu BHP 70%

Szeroki zakres usług

Outsourcing BHP

• Opracowywanie dokumentacji z zakresu BHP (instrukcji, oceny ryzyka, dokumentacji powypadkowej);

• Outsourcing BHP;

• Kompleksowa obsługa p.poż;

• Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej;

• Nadzór budowlany,

• Opracowywanie dokumentacji HACCAP,