Znajdujesz się tutaj:   IDEA BHP » O nas

O nas

Jesteśmy grupą zaangażowanych i kreatywnych specjalistów ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy całą swoją energię wkładają w to, aby warunki BHP w polskich firmach były coraz lepsze.

Co nas wyróżnia?

Do każdego przedsiębiorstwa podchodzimy indywidualnie. Nawet największy Państwa problem jest dla nas wyzwaniem, któremu potrafimy sprostać.

Podczas pierwszego spotkania w siedzibie firmy klienta nasi Specjaliści przeprowadzają audyt stanu BHP – co pozwala określić stan bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie i wykazać braki. Następnie opracowywany jest program naprawczy, co jest początkiem poprawy stanu BHP w Państwa firmie.

Jakie świadczymy usługi?

• Szkolenia z zakresu BHP, również w formie e-learning;

• Opracowywanie dokumentacji z zakresu BHP (instrukcji, oceny ryzyka, dokumentacji powypadkowej);

• Outsourcing BHP;

• Kompleksowa obsługa p.poż;

• Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej;

• Nadzór budowlany,

• Opracowywanie dokumentacji HACCAP,

• Ochrona Środowiska

Dlaczego warto?

U nas otrzymają Państwo kompleksową, profesjonalną obsługę w korzystnych cenach. Oferujemy również innowacyjne rozwiązania – szkolenia dostępne na platformie e-learning.

Zaufali nam:
IDEA BHP